Drużyna Czerwonego Kapelusza

Najpierw wysłuchaj audiobooka „Czerwony kapelusz” i nabierz ochoty do zadbania o siebie, żeby móc lepiej dbać o innych.

Drużyna Czerwonego Kapelusza nie jest kursem internetowym, który porzucisz po pierwszej lekcji. Nie jest też szkoleniem, którego nie dokończysz, ani webinarem, o którym zapomnisz następnego dnia. Nie jest również forum internetowym wypełnionym ploteczkami i złośliwościami. Czym zatem jest?

Stworzona przez Ikę Lańską i Krzysztofa Wysockiego Drużyna Czerwonego Kapelusza to – oparty na oprogramowaniu Nozbe – system wspierania osób, które pragną zmienić swoje życie i zadbać o siebie, żeby móc lepiej dbać o innych. To system indywidualnego, konsekwentnego zdobywania sprawności niezbędnych w odważnym i skutecznym działaniu.

Jak wstąpić do Drużyny Czerwonego Kapelusza?

  1. Wejdź na stronę »»» Patronite ««« i zgodnie z instrukcjami tej platformy załóż swoje konto, a następnie opłać próg wsparcia „Drużyna Czerwonego Kapelusza”.
  2. W ciągu trzech dni otrzymasz zaproszenie do dołączenia do Drużyny Czerwonego Kapelusza w oprogramowaniu Nozbe. Zgodnie z instrukcjami platformy Nozbe załóż swoje konto i czekaj na pierwsze zadanie.

WAŻNE! Platforma Patronite służy nam jedynie do wspierania działalności Drużyny Czerwonego Kapelusza i weryfikacji tożsamości osób, które wstępują w nasze szeregi. Natomiast platformę Nozbe wykorzystujemy do współpracy w Drużynie w relacjach indywidualnych. Nikt nie zobaczy, jakie sprawności i w jakim tempie zdobywasz, chyba że zechcesz pochwalić się innym swoimi sukcesami.

WAŻNE! Zdefiniowaliśmy dwa progi wsparcia Drużyna Czerwonego Kapelusza: promocyjny „dla wydeptujących szlak” i standardowy „dla podążających szlakiem”. Wynika to z tego, że przez pierwszy okres działalności system będzie się dopiero kształtował i obniżona cena jest wyrazem naszej wdzięczności za odwagę i zaufanie pierwszych użytkowniczek i użytkowników.

Gwarantujemy Ci, że:

  • w ciągu trzech godzin zrozumiesz ideę Czerwonego Kapelusza – wystarczy, że wysłuchasz bezpłatnego audiobooka;
  • w ciągu trzech dni od opłacenia odpowiedniego progu wsparcia dołączysz do Drużyny Czerwonego Kapelusza i rozpoczniesz zdobywanie swoich sprawności;
  • w ciągu trzech miesięcy ocenisz, czy członkostwo w Drużynie Czerwonego Kapelusza przynosi Ci oczekiwane korzyści;
  • w ciągu trzech kwartałów zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany nie tylko w sobie, ale i w swoim otoczeniu;
  • w ciągu trzech lat w pełni poczujesz moc Czerwonego Kapelusza – Twoje życie wypełni się radością i oczyści z niepotrzebnych trosk.

UWAGA! Jeśli zdobywanie sprawności nie jest Ci potrzebne, ale uważasz misję Drużyny Czerwonego Kapelusza za wartą wsparcia, zostań Patronem Biznesu Bez Stresu i w ten sposób pomóż osobom, którym tych sprawności jeszcze brakuje.

Do zobaczenia w szeregach Drużyny Czerwonego Kapelusza!

Create a website or blog at WordPress.com